Mata Hari

Vytlač príspevok
Odporuč príspevok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Nožničky majú neposlušné nožičky alebo život na saláme neprestrihneš

heš Starý!!!

Neviem, ako u vás, ale ja mám podozrenie, že niečo v našom domove spôsobí nárast nožičiek nožničkám. Jednoducho im narastú tie nožičky a potom sa utekajú predo mnou ukrývať. Aj im vravím: "Kašlite na to, ja schovku nehrám, len si potrebujem tuto toto odcvaknúť, ukážte sa!", ale prd... neveria mi, majú ma na saláme.

Tak si kúpim nové, aspoň dvoje, nech  ich mám po ruke, uložím ich do prvej zásuvky v kuchyni. A myslíte, že ich tam nájdem, ak treba? Nie. Narastú i tie dolné končatiny a utečú sa ukryť. Toto bude nejaká úchylka alebo čo. Alzík to nie je, ten zaprdkaný nemec ukrýva len tie veci, ktoré som pre piatimi minútami držala v ruke. Bude to nejaké pôsobenie záhadných síl,  ktoré dávajú nožničkám nožičky, asi ako redbull krídla.  Možno si s niekým sľúbili lásku až po koniec sveta a teraz ten koniec hľadajú, ale mne to nepomôže, keď musím potom použiť nožík s ostrou špičkou, ktorá sa zakusne do môjho prsta...

No nič, od života sme sa neodstrihli, ide sa ďalej, k novým nožničkám prikúpim aj reťaz, obojok a psiu známku, tak ak stretnete cupkajúce čudo, čo vám bude chcieť odstrihnúť šnúrky na topánkach, patrí to mne.

Neprestrihnutý život na saláme v Novom Roku Vám praje Mata Hari...:-)

 


zo života | stály odkaz

Komentáre

 1. ach jaj
  neviem ako?..neviem kde?..neviem kam?..tak s týmto sa ja dennodenne potýkam..:-(
  pýtam sa aj prečo?..či som zavinila niečo?
  čo potrebujem-to sa skryje-týmto ma život denne bije..
  kedže škodoradosť je moja vlastnosť známa-rada som-že aj ktosi na dolniakoch-za horama..:-)
  a tá cicuš má už silvestrovskú náladu?
  že vyvaľuje tam nám svoju kožucha parádu?
  jaj-asi si uhla viacej moku
  a vyzerá jak v amoku..:-)
  želám veselé posledné roka hodiny
  a v roku 2013
  šťastie+zdravie+radosť+pokoj do vašej rodiny..
  publikované: | autor: radosť (e-mail, web, neautorizovaný)
 2. radosťulienka
  hoc nie tenká, aj tak si silno skvelá žienka, cica sa tu veru váľa, po stole si veci stvára, nech ti život radosť robí, číslo 13 je naše hobby.... krásne oslavy a ešte krajší rok ti prajem..:-)
  publikované: | autor: matahari (e-mail, web, autorizovaný)
Pozor, na konci je potreba spočítať neľahkú matematickú úlohu! Inak komentár nevložíme. Pre tých lenivejších je tam tlačidlo kúzlo.Prevádzkované na CMS TeaGuru spoločnosti Singularity, s.r.o., © 2004-2014